چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

م گواهی Airconditional فشرده سازی زباله کامیون
م گواهی Airconditional فشرده سازی زباله کامیونجدید دیزل م گواهی airconditional 140kw فشرده سازی کامیون زباله فشرده سازی کامیون زباله کامیون زباله فشرده سازی چیست؟ کامیون زباله فشرده سازی نیز نامیده می شود تحقیق گوش لودر را باز در عقب که جمع آوری زباله می تواند پرتاب کیسه های زباله و یا خالی محتویات سطل به...

م گواهی airconditional فشرده سازی کامیون 

فشرده سازی کامیون زباله

فشرده سازی کامیون زباله چیست؟
کامیون زباله فشرده سازی نیز نامیده می شود rلودر گوشباز در عقب است کهجمع آوری زبالهمی تواند پرتاب کیسه های زباله و یا خالی کردن محتویاتسطلبه. اغلب در بسیاری از مناطق مکانیزم بلند کردن چرخ دستی های بزرگ به طور خودکار خالی بدون اپراتور نیاز به ضایعات را با دست بلند دارند.


مشخصات QTH5164ZYSA

نام پروژه

واحد

QTH5164ZYSA

ابعاد مرز ل × عرض × ارتفاع

میلی متر

8675 x 2495 x 3085

مدل شاسی

DFL1160BX1V

موتور مدل

ISD210 50

مهندس برق

کیلو وات

155

پیکربندی کابین

تهویه مطبوع

خودرو حداکثر سرعت

km/h

98

دوره موثر حمل

m3

14

حجم precompressor

m3

1.8

فاصله دو محور

میلی متر

4500

حداکثر. جرم ناخالص

کیلوگرم

15800


图片11.png2 مقدمه

معرفی →Product
خودرو ادغام مزایای طراحی تمام کامیون زباله در سراسر کشور و perfects طراحی معایب و معایب اصلی کامیون زباله. این تظاهرات و آزمون بهداشت حرفه ای در جامعه گذشته است. این سطح پیشرفته بین المللی رسیده است و کیفیت شاخص و محصول عملکرد فنی آن را موقعیت پیشرو در چین.

3 ویژگی های عملکرد
احمد آن تصویب برق و گاز و مایع و دستگاه کنترل حالت و با استفاده از چند راه شیر وارد شده از ایتالیا. اپراتورها می توانید دستگیره ها و دکمه کنترل. دستی و برقی چند شیر کنترل جهت برای ضعف کنترل برق را می توانید. هنگام آزادسازی زباله در تخلیه زباله خشن اپراتور عملیات داخل کابین، بهبود محیط کار اپراتور انجام دهید. عقب متعدد جهت کنترل شیر با هیدرولیک بازیابی خودکار عملیات مناسب و صرفه جویی در کار است.
 

ب به منظور کاهش نشت فاضلاب، مخازن پساب اشپزخانه وامثال ان دو جعبه بزرگ و بستهبند با حجم 320L و 600L وجود دارد. مخزن پساب اشپزخانه وامثال ان جلو با استفاده از دریچه های توپ آن برای کنترل آن تخليه و مخزن پساب اشپزخانه وامثال ان عقب لاستیک بشقاب فشردگي با آب بندی خوب تصویب. نوار آب بندی لاستیکی به درز بین بدنه مخزن و بستهبند مهر و موم استفاده می شود. آلودگی ثانویه توسط نشت آب آورده اجتناب. 


ج. سیلندر بالابر ایمن و قابل اعتماد مطلق ایمنی شخصی اپراتور را تضمین می کند و مهر و موم تضمین قابلیت اطمینان و دوام سیستم هیدرولیک شلنگ های هیدرولیک ایتالیایی و اتصال شلنگ خودداری از شرکت حرفه ای.

 

D. مخزن روغن هیدرولیک تحت تصفیه دو. خلوص روغن هیدرولیک را تضمین می کند و عمر قطعات هیدرولیک را طولانی میکند. محکم و با دوام MC نایلون راهنمای کشویی بلوک حرکت صاف کشویی صفحه را تضمین می کند. این کلید عقب کامیون فشرده سازی لود شده است.


دستگاه نوبت بیش از بازوی مکانیک ابراهيم با توجه به جمع آوری زباله های مختلف انتخاب شده است. دستگاه می تواند به سرعت و دقت پور زباله در هر بشکه به بستهبند که تا حد زیادی کاهش می دهد شدت کار کارگران. لامپ کار راحت شب عملیات تسهیل.
compression garbage truck.png

QTH5080ZYSA.jpg4 فشرده سازی کامیون زباله با استفاده از

图片18.png

5 معرفی شرکت

公司外景7.jpg

چینگدائو Allite خودکار فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین، تاسیس در سال 2003، ادغام تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات و وسایل نقلیه هدف خاص و وسایل نقلیه برای بهداشت محيط زيست به عنوان محصولات پیشرو. شرکت 50.5 میلیون یوان سرمایه ثبت شده است بیش از 300 کارکنان موجود از جمله حدود 50 حرفه ای و فنی پرسنل و موفق به کسب بیش از 30 اختراع ثبت شده ملی. مرکز R&D راه اندازی توسط شرکت در سال 2010 به عنوان سازمانی فن آوری مرکز چینگدائو شناسایی شده است. محصولات تحت تحقیق و توسعه شرکت شامل بیش از 100 نوع از محصولات سری 9 - امتناع فشرده سازی جمع آوری مجموعه جاده ماشین سری سری کامیون مکش مدفوع جاده بارانی سری، محفظه انفصال کامیون زباله تصویب اعلام وزارت صنایع و فناوری اطلاعات جمهوری خلق از سری، سری رفتگر جاده، برطرف کننده هیدرولیک سری کامیون زباله، بازوی نوسان امتناع جمع آوری مجموعه، فاضلاب فشار بالا تمیز کردن خودرو سری، و همه چین. جمع آوری فشرده سازی رد افتخار "چینگدائو محصول های جدید با تکنولوژی بالا" در سال 2005 به دست آورد. در حال حاضر، شرکت پژوهش و توسعه رفتگر جاده تمام برقی و الکتریکی کامیون کوچک، و غیره با کمک تکنولوژی خارجی انجام.


6.Workshop (Comparession کامیون زباله در فرایند)

图片20.png

IMG_2289.jpg

7. شرکت گواهی

图片22.png

شرکت کردم تا به بسیاری از گواهی در technolgy طراحی سایت و پژوهش مانند گواهی CE و غیره و شهرت خوبی در domastic و خارج از کشور.


8. مشتری بازدید


客户参观.jpg

图片27.png

چینگدائو Allite خودکار تکنیک شرکت, با مسئولیت محدود

آنا

allite@allite-auto.com

چه: + 66 99 2721466

تلفن همراه: + 86 15726216039
باید شما علاقه مند به ما م گواهی airconditional فشرده سازی زباله کامیون در چین ساخته شده، با کیفیت و ارزان تجهیزات در انبار با کارخانه ما فروش خوش آمدید. به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان در چین، ما نیز ارائه خدمات عمده فروشی با قیمت پایین.
محصولات مرتبط
Hot Tags: م گواهی airconditional فشرده سازی زباله کامیون, چین و کارخانه و تامین کنندگان و تولید کنندگان، عمده فروشی، کم قیمت فروش ارزان در انبار، ساخته شده در چین