چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

توسعه جمع آوری فشرده سازی زباله
Jul 26, 2017

1. سیستم نظارت بر زباله


در فرایند کار کامیون فشرده زباله، بارگذاری زباله نگرانی از تغییرات بار کامیون زباله است و زباله در داخل زباله پر است، به طور کلی، نظارت دقیق است. با بارگیری سیستم نظارت زباله، می توانید هر زمان و هر کجا برای شناسایی تغییرات در بار خودرو و اینکه آیا زباله پر شده است، برای رانندگان کامیون زباله و مدیران برای ارائه مرجع. چه چیزی باعث بهبود ماهیت علمی عملیات کامیون زباله و ایمنی ترافیک می شود؟ در همان زمان می تواند حجم کار کارکنان را کاهش دهد، کارآیی کار را افزایش دهد. تعدادی از مدل های داخلی این سیستم را نصب کرد.


2. مکانیسم بشکه را روشن کنید


مجهز به کنترل کامل اتوماتیک مکانیزم سطل، توسعه مسیر جدید کامیون فشرده است. کشورهای توسعه یافته، به ویژه در اروپای غربی و ایالات متحده از کامیون های زباله فشرده مجهز به مکانیزم پیچ گوشتی پیشرفته، به راحتی می توانند به اندازه زباله در مکان های مختلف خزنده، بلند کردن و تخلیه اتوماتیک دست یابند. بسیاری از شهرستانها در کشور ما بشکه ای از جمع آوری زباله را تصویب کرده اند، اما کامیون زباله دارای سطح فنی و انعطاف پذیری بالا نیست. بعضی از ماشین های سبک پله ای خارجی می توانند "دور از ماشین" باشند، انعطاف پذیری ابتکار عمل را برای درک سطوح زباله، و بشکه های داخلی کامیون های زباله به طور کلی نمی توانند از ماشین خارج شوند، بنابراین ماشین باید نزدیک به سطل زباله باشد، به راننده با دشواری.


3. تجهیزات کنترل هیدرولیک


(به عنوان مثال، کنترل LS)؛ کاهش جریان گاز کوچک: کاهش کار اتصال لوله: هیچ نشتی: می تواند با سایر توابع هیدرولیکی مانند مکانیزم بارگیری سیستم هیدرولیک ترکیب شود. پمپ هیدرولیک می تواند روغن را به انبردست و دیگر سیستم ها تحویل دهد.


4. جلوه های بصری سبز


ظاهر وسیله نقلیه و رنگ رنگ توجه بیشتری به بخش بهداشت و درمان داشته است، برخی از آن ها برای شهر های مختلف طعم رنگ وسایل نقلیه بهداشتی را به یک منظره زیبا در شهر تبدیل شده است. از طریق بهبود شکل و عملکرد خودرو، می تواند از بین بردن یا کاهش آلودگی بصری، جلوگیری از یا کاهش عملکرد محیط اطراف و تاثیر پرسنل، به طوری که وسایل نقلیه بهداشتی و هماهنگی محیط زیست عامل.


5. عقیم سازی دئودورانت


فن آوری استریلیزاسیون دئودورانت در استفاده از کامیون فشرده زباله همچنین مسیر توسعه است. از بین بردن گسترش باکتری ها، کاهش آلودگی بو، به اولویت اول تبدیل شده است. در حال حاضر، برخی از تکنولوژی دودرشدن ازن با موفقیت در چنین محصولاتی مورد استفاده قرار گرفته است.


6. جدا کردن محفظه


ساختار داخلی کامیون کامیون فشرده شده را می توان به چندین درصد تقسیم کرد، که به کامیون فشرده زباله اجازه می دهد همزمان و همزمان چندین نوع زباله را جمع آوری و جدا سازد. با بهینه سازی مسیر جمع آوری زباله، جمع آوری و بازیافت زباله برای ایجاد راحتی بیشتر.

6360486529823673354642689.jpg