چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

طبقه بندی کامیون زباله
Aug 09, 2017

لودر جانبی [ ویرایش ]

لودرهای جانبی از طرف به صورت دستی یا با استفاده از دستگیره روباتیک کنترل شده با جوی استیک با یک پنجه بارگیری می شود، به صورت خودکار برای بلند کردن و برداشتن سطل های چرخ دار به قیف کامیون بارگیری می شود.

لودر جانبی خودکار

کامیون های مجهز به بالابرنده به عنوان کامیون جانبی خودکار یا ASL نامیده می شوند. شبیه به یک لودر جلو، ضایعات توسط یک صفحه بسته بندی نوسانی در جلوی کولر بارگیری فشرده می شود که ضایعات را از طریق یک دیافراگم به بدن اصلی متصل می کند و بنابراین به سمت عقب کامیون فشرده می شود. لودر جانبی خودکار تنها نیاز به یک اپراتور دارد، جایی که یک کامیون زباله سنتی با عقب ممکن است نیاز به دو یا سه نفر داشته باشد و مزیت دیگری برای کاهش آسیب های شغلی به علت بارگیری سنگین تکراری است. با توجه به این مزایا، ASL ها از مجموعه سنتی دستی محبوب تر شده اند. به طور معمول یک لودر جانبی خودکار با استفاده از چرخ دستی های استاندارد چرخ دنده سازگار با آسانسور خودکار کامیون.

لودر جانبی نیمه اتوماتیک

لودرهای جانبی نیمه اتوماتیک از مکانیزم خودکار برای برداشتن و دفع ظروف زباله دستی در داخل محفظه اصلی کامیون استفاده می کنند. تفاوت اصلی کامیونهای جانبی نیمه اتوماتیک این است که آنها نیاز به بیش از یک نفر دارند تا کامیون کار کنند و به طور دستی کانتینرها را به کامیون بارگیری در کنار کامیون برسانند.

همانطور که در مورد لودرهای جلو نیز می باشد، ساز و کار تراکمی شامل یک صفحه فلزی سوپاپ فلزی در مخزن جمع آوری شده است که تحت فشار هیدرولیک به عقب و جلو حرکت می کند و از طریق یک دیافراگم فشار را از بین می برد، بنابراین آن را در برابر ماده ای که بارگیری شده است، جمع می کند. در بعضی از ASL ها نیز یک صفحه ی سنگ شکن "تاشو" وجود دارد که در بالای بازه ی قیف قرار دارد که به منظور جلوگیری از جابجایی قطعات بزرگ درون صفحه فلزی سوپاپ قرار می گیرد. طراحی دیگر فشرده سازی "بسته بندی دست و پا زدن" است که از یک دست و پا زدن استفاده می کند که از طرف به طرف دیگر چرخانده می شود و مجبور شدن به بدن کامیون مجاز است.


6360486534009664437129821_副本.jpg


QTH5075ZZZ.jpg