چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

جاروبرقی زمین جاده
Oct 19, 2017

جاروبرقی جاده نوعی وسیله تمیز کردن جاده نوع جذب برای سقوط گرد و غبار با روند مرطوب است. این هماهنگی و بهینه سازی تمام مزایای مدل مشابه مدل خودرو را انجام می دهد و طراحی شخصی را انجام می دهد. این هوا ورودی هوا ایجاد می شود، افزایش اثر پمپاژ، افزایش حجم موثر از زباله می شود، بنابراین تمیز کردن آن روز را برای یک بار تکمیل می کند.

جاروبرقی جاده نوعی نسل جدیدی از وسیله نقلیه عمل جاده است که توسط شرکت ما بر اساس شرایط ملی کشور ما ارائه شده است. با استفاده از سازه ساختاری "دو قلم مو میانی + دهانه مکش گسترده"، بدون بارش گرد و غبار توسط آبیاری استفاده می شود. این دستگاه برای جلوگیری از آلودگی ثانویه از صفحات مکش به صفحه برس استفاده می کند. انتقال پنوماتیک از حذف گرد و غبار سه مرحله استفاده می کند: حذف گرد و غبار فولاد ضد زنگ، حذف گرد و غبار گریز از مرکز، حذف گرد و غبار فیلتر. این باعث می شود ساختار وسیله نقلیه فشرده تر شود و عملیات حذف گرد و غبار به طور خودکار به اتمام می رسد، که می تواند شدت کار اپراتورها را کاهش دهد. جاروبرقی جاده ای دارای مکانیزم تبدیل مجرای هوا عملیات تمیز کردن در روز آفتابی و روز بارانی است. این وسیله نقلیه واقعا می تواند عملیات عادی را در تمام طول روز انجام دهد.


→ ویژگی های عملکرد

1. استفاده از دستگاه فیلتر تصفیه پالس جدید می تواند کاملا جداسازی گاز از گرد و غبار را تضمین کند و گاز خروجی را به هوای پاک تبدیل کند و از آلودگی ثانویه اجتناب کند.

2. دریچه کارتریج موضوع وارد شده از ایتالیا دارای ساختار جمع و جور و عملکرد قدرتمند است و با سوپاپ کنترل سرعت متناسب الکترو هیدرولیکی مجهز شده است. این می تواند سرعت چرخش قلم مو را به تنظیمات بی نظیر برساند.

3. وسیله نقلیه تصویب عملکرد جعبه کنترل طراحی شده توسط یک میکرو رایانه تک تراشه. تمام اعمال وسیله نقلیه در داخل کابین، با عملیات ساده و کم سوئیچ های کلید کامل تکمیل می شود.

4. طراحی بهینه سازی جعبه های گرد و غبار و زباله می تواند ساختار وسیله نقلیه را بیشتر فشرده کند. عملیات حذف گرد و غبار به طور خودکار به اتمام می رسد، که می تواند شدت کار اپراتورها را کاهش دهد.

5. موتور دستیار همراه با دستگاه کلاچ گریز از مرکز اتوماتیک وارد شده از آلمان می تواند به طور کامل بدون بار شروع از موتور دستیار را تضمین کند. سیستم هوای ورودی هوا موتور دستیار با طراحی پیشرفته می تواند کیفیت کامیون هوا را به طور کامل تضمین کند و به طور موثر عمر موتور را طولانی کند.

6. پروانه ی سانتریفیوژ پمپ فن تحت درمان مقاوم در برابر سایش ویژه فراهم می کند شرایط برای بهره برداری طولانی مدت از زیرزمینی وسیله نقلیه.

QTH5070TSLA.jpg