چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

کامیون فاضلاب
Nov 06, 2017

→ معرفی محصول

کامیون به دنبال مفهوم طراحی انسانی در طراحی وسایل نقلیه، طراحی مکانیزم و طراحی سیستم خلاء می باشد و بهینه سازی طرح دقیق را انجام می دهد. قطعات حمایت کننده آن محصولات تبلیغ کنندگان داخلی شناخته شده است و از مزایای مدل خودرو همانند در داخل و خارج از کشور در کل فرآیند طراحی ادغام شده و جذب می شود. بنابراین، عملکرد فنی این مدل خودرو به سطح پیشرفته بین المللی می رسد و موقعیت پیشرو در چین را می گیرد. به طور گسترده ای در دفع زباله های شهری و روستایی مانند فاضلاب، بقایای بیوگاز و فاضلاب در گودال تولید متان، حوضه نفوذ و بازرسی، حوضه های آبرسانی و گودال های مختلف و نیز استخراج، بارگیری و حمل و نقل استفاده می شود و تخلیه رسوبات در فاضلاب گیاه پتروشیمی.

→ ویژگی های عملکرد

1. بدن مخزن خودرو ساخته شده از فولاد با کیفیت بالا، با مقاومت بالا و مقاومت در برابر خوردگی خوب است.

2. تمام قطعات قبل از پوشش قبل از بارگیری کامیون قبل از پوشش قبل از پوشش، با سطح پوشش دارای نیروی چسبندگی بالا و توانایی با دوام و مقاوم در برابر آب و هوا می باشد.

3. سطح داخلی مخزن خودرو، رفتار سخت ضد خوردگی را بهبود می بخشد، مقاومت در برابر خوردگی مخزن را بهبود می بخشد و طول عمر محصول را افزایش می دهد.

4. سیستم پمپاژ وسیله نقلیه با استفاده از تولید کننده شناخته شده داخلی، با عملکرد سیستم پایدار و عملکرد قابل اعتماد.

5. با پمپاژ فاضلاب، شیر یا سایر قسمتهای پشتیبان با کیفیت قابل اطمینان، فن آوری پیشرو داخلی و عملکرد عالی، این سیستم می تواند درجه خلاء بالاتر را به دست آورد، به طوری که این محصول دارای نیروی پمپاژ بزرگ، پمپاژ طولانی و بازده پمپاژ بالا است.

6. سیستم پمپاژ مجهز به دستگاه محافظت overflow، به طور موثر حفاظت از سیستم پمپاژ و تضمین ثبات سیستم پمپاژ عمل می کند.

7. تخلیه فاضلاب شامل تخلیه تحت فشار و تخلیه تحت جریان گرانش است. آنها به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند و میزان تخلیه بالاتر دارند، میزان رسوب فاضلاب در مخزن کاهش می یابد، به طور موثر محافظت از سطح داخلی مخزن و عمر مفید مخزن افزایش می یابد.

8. کامیون با دستگاه شستشوی دست مجهز است، به طور موثر محیط کار اپراتورها را بهبود می بخشد و در عملکرد محصول انعطاف پذیر تر است.

QTH5082GXE.jpg