چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

کامیون سواری
Aug 01, 2017

وسیله نقلیه کامیون جرثقیل کامیون به عنوان یکی از تجهیزات بهداشتی، مجموعه ای از جاده، تمیز کردن، جمع آوری زباله و حمل و نقل به عنوان یکی از جدید تجهیزات تمیز کردن کارآمد است.

کامیون سواری یک وسیله نقلیه ویژه برای تمیز کردن جاده است. وسایل نقلیه را به عنوان یکی از تجهیزات بهداشتی با زمان و تلاش تابع انتخاب کنید. مجموعه ای از تمیز کردن جاده، جمع آوری زباله و حمل و نقل به عنوان یکی از تجهیزات جدید کارآمد تمیز کردن است. می توان به طور گسترده ای در خیابان های شهری، میدان شهرداری و پیاده رو فرودگاه، مناطق مسکونی شهری، پارک ها و سایر عملیات های تمیزکاری استفاده کرد. وسایل نقلیه جرثقیل می تواند نه تنها پاک زباله، بلکه همچنین در محیط تصفیه گرد و غبار هوا جاده، برای اطمینان از جاده تمیز و مرتب، برای جلوگیری از گرد و غبار پرواز، حفظ شرایط خوب کار در جاده ها، کاهش و جلوگیری از وقوع ترافیک تصادفات و ادامه زندگی عمر جاده.

طبقه بندی:

(1)، دستگاه جارو برقی و دستگاه جارو برقی دستی

جارو برقی

جارو برقی


(2)، وسایل نقلیه جاده ای خودگردان


(3)، وسیله نقلیه جاده ای خالص


(4)، مکش پاک کننده ها


(5)، پاک کننده مکش خالص (مکنده چند منظوره کامل مکش)


(6)، ماشین لباسشویی خشک


(7)، جارو برقی مرطوب


(8) جارو برقی کامل


معرفی

1، ماشین تمیز کردن جاده خالص معرفی شده است

جارو شونده خالص

微信截图_20170620091158.png


جارو برقی جارو برقی مستقل تحقیق و توسعه تولید "بدون پاکسازی خالص خالص ماشین آلودگی گرد و غبار ثانویه، عملکرد بهتر از وسایل نقلیه سنتی جاروب"، محصولات جدید با تکنولوژی بالا!


استفاده از اصل فشار مکش خالص منفی، سیستم خلاء، جعبه گرد و غبار، جعبه گرد و غبار دوم، سیستم بازیافت گرد و غبار، سیستم هیدرولیکی، سیستم کنترل الکترونیکی و سیستم پیاده روی و سایر اجزاء، با طیف گسترده ای از گرد و غبار، درجه حرارت بالا، بدون گرد و غبار ثانویه، خروجی بدون انتشار گرد و غبار، بهره وری بالا، بهداشت تمیز و مواد بازیافت مواد مورد نظر است. این مناسب برای چند غلظت، غلظت بالا و چگالی بزرگ شرکت های صنعتی و معدنی است که مستعد آلودگی گرد و غبار هستند. تمیز کردن جاده، تمیز کردن و تمیز کردن بزرگراه های شهری، بزرگراه ها و پل ها و تونل ها؛ تمیز کردن و تمیز کردن جاده های اصلی شهر، بزرگراه ها و بزرگراه ها.


2، معرفی ماشین خشک درزدار

QTH5079TSL.jpg


ماشین جارو جاده ای نوع جدیدی از جاده های وسیله نقلیه بزرگ است، هیچ آب، تمام عملیات هوایی، با اصل آیرودینامیک قلم مو، کارشناسان فن آوری پیشرو داخلی


مستقل از حقوق مالکیت فکری، توسعه خود، توسعه، تولید انواع ماشین های برند مارک Lu Jie با هوا، هیچ برس، بدون آب، بدون گرد و غبار، بدون گرد و غبار ثانویه، کامیون گرد و غبار گرد و غبار به طور گسترده استفاده می شود کاهش میزان قابل استنشاق ذرات در هوا، به طور کامل حل مشکل آلودگی جدی گرد و غبار، یک محصول بهداشتی مدرن، صرفه جویی در انرژی صرفه جویی، محصول شاخص های فنی حفاظت از محیط زیست بالاتر از استانداردهای صنعت ملی است.


3، معرفی جارو برقی سنتی


جارو برقی سنتی به طور کلی در تولید شاسی شرکت Dongfeng و یا Qingling استفاده می شود و جارو شویی خالص و جارو جارو خشک است که دارای چهار برس، مکنده عقب، قلم مو برای تمیز کردن زباله پایین وسیله نقلیه و سپس وسیله نقلیه در حال اجرا بعد از اینکه صفحه خلاء می تواند زباله را از طریق سطل زباله جمع آوری کند، مخازن زباله و آب عمومی از فولاد ضد زنگ، عمر طولانی تر، موتور ثانویه، فن، دریچه الکترونی تولید می شود.


جاده های سنتی در سال های اخیر به تدریج به وسیله وسیله های چند منظوره جارو برقی مانند وسایل نقلیه بارانی، برف، وسیله نقلیه بزرگ با مدل های چند منظوره، عملی تر تبدیل شدند.