چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

کامیونهای زباله عقب چیست؟
Jul 04, 2017

لودر عقب

لودر عقب در عقب باز می شود که یک جمع کننده زباله می تواند کیسه های زباله را پرتاب کند یا محتویات ظرف ها را خالی کند . اغلب در بسیاری از مناطق مکانیسم بالابردن خودکار چرخ دستی های بزرگ را بدون نیاز به اپراتور باید به صورت دستی از بین ببرد.

یکی دیگر از سیستم های محبوب برای لودر عقب یک ظرف بار عقب است که به طور خاص ساخته شده است تا متناسب با یک شیار در کامیون. کامیون یک سیستم زنجیره ای یا کابل برای بالا بردن ظرف وجود دارد. سپس زباله ها به قیف کامیون اسلاید می شود.

لودر عقب مدرن معمولا ضایعات را با استفاده از یک مکانیزم هیدرولیکی که با استفاده از یک صفحه متحرک یا بیل کار می کند به منظور جمع آوری زباله از قیف بارگذاری و فشردن آن در برابر یک دیوار متحرک، جمع آوری می کند. در بیشتر طرح های کمپرسور، این صفحه دارای لبه ی اشاره ای است (به این ترتیب آن را نام تیغه بسته بندی نام تجاری استاندارد صنعت) که برای اعمال فشار نقطه به زباله برای شکستن اقلام بزرگ در قیف قبل از اینکه به داخل بدن اصلی کامیون .

طرح های جمع کننده ای با این حال بسیار متفاوت بوده است، اما امروزه دو مورد که امروزه استفاده می شوند، سیستم کشویی و کشویی است (اولین بار در ابتدای لایچ 2R Packmaster پیشرو)، در حالی که تیغه بسته بندی کننده روی یک واگن متحرک که به عقب می چرخد چهارم، و سیستم پیوند "نوسان" (مانند Routechief Dempster) که در آن تیغه به معنای واقعی کلمه بر روی یک مکانیزم "سبک" آونگ نوسان می کند. Heil Colectomatic ترکیبی از یک حفره بارگیری بالابر و یک تیغه چرخش چرخشی را برای پاک کردن و کمبود زباله در پیش بینی بار بعدی استفاده کرد.

فشردهای به اصطلاح "مداوم" در دهه های 1960 و 1970 محبوب بودند. طراحی کوسه آلمانی (بعد از آن Rotopress) با یک درام چرخشی بزرگ، مشابه با یک مخلوط کننده سیمان، همراه با یک حفره دندانه دار برای خرد کردن و جمع آوری زباله استفاده می شود. SEMAT-Rey از فرانسه سیستم چرخش چرخان را پیشگام گذاشت (همچنین در انگلیسی Shelvoke و Drewry   Revopak ) به هر دو زباله زباله و خراب کردن اقلام بزرگ. سیستم های دیگر از یک اسکرو Archimedes بزرگ استفاده کردند تا در زباله ها قرق شده و آن را در داخل بدن تحریک کنند. مخلوطی از نگرانی های امنیتی و مصرف سوخت بالاتر باعث کاهش محبوبیت کامیون های زباله به طور مداوم فشرده شده است. طراحی Rotopress با توجه به طرز تفکر خود در زمینه توانایی مؤثر برخورد با زباله های سبز برای کمپوست باقی مانده است .

دیوار به سمت جلو خودرو حرکت می کند به عنوان فشار فشار مجبور به دریچه های هیدرولیک برای باز کردن، و یا به عنوان اپراتور حرکت آن را با کنترل دستی.

سیستم بارگیری مجدد منحصر به فرد شامل یک لودر عقب و یک تراکتور پیش بارگیری (معمولا یک لودر لودر کروی با یک پنجه پنبه ای) برای جمع آوری زباله های حیاط (و در برخی از شهر ها، زباله و بازیافت). لودر جلو، ضایعات حیاط را در خیابان جمع آوری می کند و سپس به پشت یک لودر عقب بارگیری می شود. این سیستم در چندین شهر از جمله سان خوزه استفاده شده است .


کامیون زباله با عقب ساخته شده توسط Qingdao Allite Auto Technic Co.Ltd


کامیون زباله عقب در چین

IMG_4465.jpg

6360486534009664437129821.jpg