چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

کامیون های زباله عمدتا حمل زباله های زندگی هستند
Apr 17, 2017

کامیون های زباله به طور عمده برای حمل زباله های زنده، همچنین می تواند خاکستر، شن و ماسه، سنگ، خاک و سایر مواد ساختمانی عمده حمل و نقل، و یا در معادن و یا زغال سنگ جیان جونگ برای ارسال سنگ و زغال سنگ. معرفی مختصری از عملکرد کامیون زباله: سطل زباله می تواند آویزان شود، نوسان چرخشی زمان 60 سیکل کار، ماشین با جدا کردن سطل زباله و بدنه خودرو، می تواند یک وسیله نقلیه با استفاده از چند سطل سطل زباله، حمل و نقل دایره، به طور کامل بهبود ظرفیت حمل و نقل وسایل نقلیه، به ویژه مناسب برای حمل و نقل کوتاه مدت، مانند بخش بهداشت شهری شهری و تمیز کردن، حمل و نقل و غیره. معرفی مفصل نوع فشرده کامیون زباله

★ فشرده کامیون زباله: تصویب تکنولوژی ادغام الکترومکانیکی، اتخاذ ترکیبی از سیستم کنترل اتوماتیک، الکتریکی و مایع، از طریق واگن، پر کردن دستگاه، فشار بیل و دیگر دستگاه های خاص، برای رسیدن به بارگذاری زباله، خرد کردن و یا فشرده سازی، پر شدن قوی، در نهایت تراکم زباله به حامل، به منظور تخلیه اتوماتیک به مقصد منتقل می شود. ویژگی های برجسته آن: روش جمع آوری زباله ساده و کارآمد است، با تکرار فشرده سازی و توابع فشرده سازی خزش، نسبت فشرده سازی بالا، کیفیت بارگذاری بزرگ، اتوماسیون عملیاتی، قدرت، حفاظت از محیط زیست، بهره وری استفاده از وسایل نقلیه.

★ کامیون فشرده مقدمه: کامیون فشرده به طور عمده از طریق زباله، پر کردن، بیل، سیستم هیدرولیکی و دیگر دستگاه های خاص، تحویل زباله زباله، خرد کردن یا فشرده سازی به شرکت سبز جدید تولید شده توسط کامیون های زباله با مناسب و کارآمد ، می تواند به طور خودکار فشرده سازی زباله، و همچنین عملکرد فشرده سازی peristaltic، نسبت فشرده سازی بالا، بار بزرگ، اتوماسیون عملیات، ویژگی های خوب مهر و موم شده است.

★ کامیون زباله فشرده یک فرایند فشرده و فشرده فاضلاب به طور مستقیم به محفظه فاضلاب، فرآیند حمل و نقل زباله به طور کامل حل آلودگی ثانویه، اجزای اصلی واردات انتخاب شده است.

★ با قفسه کشویی سطل زباله قابل انعطاف با استفاده از ملی حلق آویز فلزی عمومی یا بشکه های پلاستیکی آویزان، پر شدن قوی، زباله به حمل و نقل و تشدید و shirk.

84.jpg