چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

چینگدائو Allite Auto Technic Co.Ltd

ADD: جاده Allit No.3، منطقه توسعه اقتصادی، Pingdu، چینگدائو، چین

تلفن: 86-532-83301878

تلفن: 8615726216039

فکس: 86-532-83306811

ایمیل: allite@allite-auto.com

چینگدائو زباله ماشین نگهداری روش فشرده سازی
Oct 24, 2018

محیط کار چینگدائو زباله کامیون فشرده سازی بسیار سخت است. وضعیت مرسوم به کار زیر گرد و غبار و شرایط درجه حرارت بالا است. تنها نگهداری منظم می تواند به حفظ وضعیت همیشه.


چینگدائو Tonghui خودرو به طور خلاصه معرفی اهمیت تعمیر و نگهداری روزمره و تاثیر این پروژه ها در بروز چینگدائو زباله فشرده سازی وسایل نقلیه. همچنین پیش بینی است که صاحبان خودرو های وسیع می تواند درک نقش نگهداری در استفاده طولانی مدت چینگدائو زباله فشرده سازی وسایل نقلیه است.
روش 1: نیاز به زمان برای تعویض تسمه تایم.


نقش اولیه تسمه تایم این است که درایو موتور قطار شیر برای باز کردن یا بستن موتور مصرف و دریچه های اگزوز در زمان مناسب برای اطمینان حاصل شود که سیلندر موتور درست استنشاق بادی و. در برخی از مدل های تسمه تایمینگ خدمت نیز به عنوان یک پمپ درایو. کمربند چینگدائو زباله ماشین فشرده سازی متعلق به قطعات لاستيكي به دنبال افزایش زمان کار موتور، لوازم جانبی و تسمه تایم و تسمه تایم: مانند زمان کمربند هرزگرد زمان هرزگرد تسمه و پمپ های آب و غیره پوشیدن یا پیری. بنابراین، تمام تولید کنندگان موتور مجهز به تسمه تایم سخت مورد نیاز به تعویض تسمه تایم و لوازم جانبی در فواصل منظم در یک دوره منظم داشته باشد.


با این حال، چرخه جایگزینی کمربند با ساختار موتور متفاوت است. هنگامی که سفر چینگدائو زباله فشرده سازی خودرو بین 60000 معمولا جایگزین می شود و 100000 کیلومتر. چرخه جایگزینی مفصل باید مبتنی بر شرح کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری چینگدائو زباله فشرده سازی وسایل نقلیه.
روش 2: تعویض روغن و فیلتر سه.


چینگدائو زباله ماشین فشرده سازی مجهز به یک موتور بنزینی شایع ترین سه فیلتر و روغن موتور تعمیر و نگهداری روزمره را جایگزین می شود. این فیلتر سه سمت اشاره به فیلتر سوخت و فیلتر هوا و فیلتر روغن. نقش خود را برای فیلتر کردن ناخالصی در بنزین و هوا و روغن برای جلوگیری از ناخالصی ها را از ورود به موتور و موتور غیر طبیعی و یا عملکرد غیر طبیعی است. هدف نهایی از تعویض فیلتر سه بهتر حفاظت از موتور و عمر موتور تا حد ممکن است. این مرسوم ترین پروژه تعمیر و نگهداری در همان شیوه به عنوان ماشین خانه است.
1. چگونه چینگدائو زباله کامیون های جدید باید درمان شود? ماشین فشرده سازی زباله چینگدائو جدید نیز به نام test تعمیر و نگهداری کار. ماشین جدید و یا وسیله نقلیه پس از تعمیرات اساسی نیاز به آزمایش می شود. پس از تکمیل test لازم برای محافظت و حفاظت از وسیله نقلیه است. محتوای اصلی نگهداری سیستم تمیز و صاف است جایگزین روغن صاف مهره سر سیلندر از همان ابتدا با توجه به قانون لحظه ای سفت و بررسی تنظیم کمربند درایو، عامل سازمان، ترخیص شیر و چفت و بست قطعات اتصال.


2، تغییر مکان نگهداری, همچنین شناخته شده به عنوان نگهداری عادی. خودرو باید تمیز و مشاهده شده پس از هر تغییر (روز). هنگامی که یافت شده است که فاقد روغن صاف و خنک کننده آب است, آن از آغاز كرد.


3، تعمیر و نگهداری منظم, همچنین شناخته شده به عنوان نگهداری مطابق با قوانین. این حفاظت از اصطلاح مهارت است. تراکتور کوچک است دو نمره، اتومبیل سه نمرات، و متوسط و بزرگ تراکتور نمرات چهار. هر سطح نگهداری دوره نگهداری و تعمیر و نگهداری تعریف شده چرخه. اپراتور باید به آن در زمان و با توجه به پروژه کامل.


4 فصل تعمیر و نگهداری. این نوع نگهداری فصلی است که انجام خواهد شد به طور موقت قبل از زمستان وارد و یا در تابستان است. به وسیله نقلیه است عادت های کار برای رسیدگی به نیازهای در حال تغییر است. محتوای حفاظت اولیه: تمیز کردن سوخت و صاف سیستم جایگزینی سوخت و روغن صاف فصل مرسوم مورد نیاز. با توجه به درجه حرارت فصل تنظیم وزن مخصوص الکترولیت باتری از آغاز و تنظیم مقدار مولد درآمده. تمیز کردن سیستم خنک کننده، تغییر یا تعویض ضد یخ با توجه به نیاز زمان و بررسی کنید که آیا عملکرد ترموستات معمولی است.


5، تعمیر و نگهداری سپرده. این نوع حفاظت و نگهداری است که باید انجام شده زمانی که خودرو پارک شده برای مدت طولانی یا ذخیره شده در ذخیره سازی است. محتوای اصلی نگهداری و پاک و تمیز و صاف، محافظ است. قصد این است که برای جلوگیری یا کاهش عوارض مختلف شرایط سخت در دستگاه در طول دوره ذخیره سازی و اطمینان حاصل شود که وسیله نقلیه اغلب در شرایط بسیار عالی آماده به کار است.


6، ویژه نگهداری. این است که نوع حفاظت مقابله ای است که پس از یک اختلال جدی در خودرو انجام شده است. هنگامی که ماهی بازیابی شود، اگر ماشین آسیب جدی را ندارد اگر خودرو به حادثه رودخانه تبدیل شده است، لازم است برای انجام حفاظت محافظ قبل از استفاده از آن را از ابتدا است. مثال دیگر تصادف موتور است. هنگامی که سرعت مسدود لازم برای انجام حفاظت محافظ برای ساختار لینک میل لنگ و دیگر قطعات مربوط به قبل از آنها می توانید کار را از ابتدا شروع که مهارت های این بخش به طور کامل بهبود می باشد. .
چینگدائو زباله فشرده سازی وسایل نقلیه سنگها شکننده تر از خودروهای خانواده هستند اما بدون در نظر گرفتن فراواني استفاده از وسایل نقلیه و یا محیط خشن فقط نیاز به درستی حفظ می شود، می تواند تمدید عمر وسایل نقلیه.

QQ截图20170112153748